| gingergirl1 a întrebat:

Buna dragilor! Am si eu o mica mare problema cu prietena mea cea mai buna! Totul a inceput cand mi-am dat seama ca are intr-un fel secrete fata de mine.Eu intodeuna i-am spus "micile mele secrete"exeptand faptul ca unele dintre ele au ajuns din cauza ei la niste persoane pe care nu le suport.Dar ma rog..azi mi-am dat seama ca ii place de un baiat( in primul rand ea mi-a dat de inteles: ca l-a cautat,se uita dupa el la geam si imi vorbea intruna despre el) si eu am spus:"aha,deci iti place de el nu?" iar ea a spus ca nu si tot asa si a spus ca ce daca vorbeste despre el inseamna ca ii place? Eu oricum o cunosc foarte bine si stiu ca ii place de el dar asta nu-i problema, problema este ca nu a vrut sa-mi spuna si nu inteleg de ce! Noi inainte ne intelegem super ok si nu aveam secrete fata de cealalta, dar acum nu stiu ce se intampla...as vrea sa vorbesc maine cu ea dar nu stiu ce ar trebui sa-i spun...sad niste sfaturi va rog, dau funda happy :*

2 răspunsuri:
| val18 a răspuns:

Intreab-o ce s-a intamplat cu relatia voastra si ca ce a determinat-o sa nu mai aiba incredere in tine! si spune-i ca pe tine te doare ca nu mai sunteti ca inainte happy si ca ti-ar placea mult sa redeveniti ceea ce ati fost odata, bf! bafta

| Portocalaaa56789 a răspuns:

Am fost si eu in situatia asta, mai ales faza cu spusu' secretelor si cu timpu' mi-am dat seama ca ele nu erau chiar prietene asa bune cum le credeam. Deci, daca observi ca prietena ta tot nu se schimba, nu ar mai trebui nici tu sa ii spui chiar tot. Dar poate reusesti sa-i spui unde a gresit si ea si de ce nu are incredere in tine sa iti spuna anumite lucruri daca tot va considerati prietene bunehappy