| Squmppaaaa a întrebat:

Buna dragilor... daca sunteti interesati si vreti sa ma ajutati accesati aces blog si dati'va cu parerea ce va palce si ce nu ce, i lipseste si ce nu ::X:X:X:X
Dau fundoi pentru cel mai onest raspuns:X:X::X::*:*
http://dry17-ultimabarfa.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| slam a răspuns:

Mi se pare cam incarcat de poze... fundalul.
ar fi frumos nu stiut unu l mai simplu sau eventual aceeasi poza pe tot fundalul, dar cumva sa fie mai deschis ( poti da brightness sau photoshop).
mi-au placut articolele tale...
mai ales c-walk. Mi-ar fi placut daca puneai si un video sau un tutorial. Poate cineva e interesat sa invete sa danseze asa happy
poti sa mai pui, cum am vazut si la altii ultimele stiri despre tpu.nu stiut cum sa-ti explic. ca o reclama la acest site
poti scrie ce ai mai mai facut tu in fiecare zi. ceva amuzant
in rest...e chiar ok ce ai scris pana acum!

sper sa nu te supere ce am scris. fiecare cu parerea lui big grin

o zi buna!

3 răspunsuri:
| Brunetica a răspuns:

Buna! acum m-am uitat pe blogul tau e foarte interesant mi-a placut foarte mult ce ai scris despre emo! tine-o tot asa!

| alessia5158 a răspuns:

Puiut,
Ai cerut un raspuns onest! --- iata-l :
multele greseli de ortografie si saracia de idei sunt racilele blogului tau! Fara suparare!

| Anonnnnn a răspuns:

Superrr:X