| Any1998 a întrebat:

Buna dragilor. Vreau sa va impartasesc povestea vietii mele...sa zic asa. Poate unii ati trecut prin ceva similar.
As dori decat niste sfaturi. Fostul meu iubit cu care am stat 3 ani m-a cam uitat, eu inca sper ca o sa fac ca el, m-am luptat mult sa il uit sad
Inca incerc sa ma bag in seama cu el, dar pentu el, nu mai exist.
Acum place alta fata desii ea nu il baga in seama. Mereu cand il vad ma bufneste plansul.As vrea atat de mult sa il strang in brate...dar incerc sa nu ma mai gandesc la el.off este inevitabil. Ba chiar am stat si cu alt baiat, tot cu gandul la el plangeam seara de seara. A trecut un an de cand ne-am despartit.Ce as putea face? Prea mult ma doare.

1 răspuns:
| ionnelaay a răspuns:

De ce nu mai sunteti un cuplu?