| Lilutz a întrebat:

Buna dragilor:* vreau sa va intreb si eu daca stiti cum as putea sa fac rost de bani pentru a tipari revista scolii? pentru ca nu vreau sa plateasca elevii 1-2 lei. La cine as putea apela? avand in vedere ca scoala nu dispune de sursele necesare... Si as vrea sa imi spuneti daca stiti ceva subicte fain pentru revistahappy Multzu:*:*:*

2 răspunsuri:
| BuGz a răspuns:

Pune un anunt pe un site ( MARE ) si mesajul caut sponsori

| Syssissy a răspuns:

Poti sa vorbesti cu dirigintele/diriginta sau cu directorul, ii propui ideea ta, si atunci poate te ajuta si ei.Dar ca sa nu iei cate 1-2 lei de la fiecare, poti lua macar 50 de bani de la fiecare copil din scoala, iar din acei bani iti poti face revista.Mult succes