| roxyana03 a întrebat:

Buna du Funda+vot
Am stat cu un coleg de clasa, de cand am inceput skl, ne intelegeam si inainte perfect., dar, el e diferit, ii place sa faca misto, dar cu mine nu prea, dar el ma pune sa ma duc in tot felul de locurii cu el, ca sa poata sa funmeze, ma ia prin spatele skl, prin spatele sale de sport, peste tot, si nu`mi prea convine, poate ma vad profesorii. Noi eram intot deauna cu cearta, ne certam incontinu, din cauza ca eu eram cam geloasa, vreau sa ne inpacam, pentru ca tin foarte mult la el, vreau sa-i trimit un sms, sa-i zic cat de mult tin la el, sa-i zic ca ma duc cu el peste tot, doar ca il iubesc, si ca vreau sa fim din nou, impreuna. ca inainte. dar nu stiu ce sms sai trimit, ma ajuta cineva? voi ce sms ia`ti trimite? intrepetati voi un sms, si eu il voi trimite, va rog mult. Funda+votcrying

3 răspunsuri:
| price a răspuns:

Teama ca te voi pierde ma facea tot mai geloasa si suspicioasa, stiu ca trebuia sa am incredere insa iata-ma acum alergand cu tine peste tot, esti atat de aproape insa tot mai departe de sufletul meu... Timpul este efemer si nu iarta si nici eu nu mi-as ierta atitudinea tamatoare…In ciuda incercarilor mele de ati respecta dorinta de a fi prieteni dragostea s-a dovedit a fi mult mai puternica…daca ar fi sa-ti respect dorinta ar trebui sa-I spun inimii mele stop ceea ce nu vreau si nici nu pot…te vad in tot ceea ce fac si esti permanent in gandul si inima mea…visez si vreau sa ma ajuti sa-I dau viata visului meu…te iubesc!

| ccriss a răspuns:

Nu prea imi dau seama dc v-ati certat caci nua i fost prea amanuntita... spune-i asa... : "x imi pare sincer rau ca de la o prietenie frumoasa am ajuns la nimic.Stiu ca poate am gresit si imi pare rau. Sa sti ca desii eram cei mai buni prieteni eu vroiam ceva mai mult de care u nu tiai dat seama. Poate din cauza asta eram geloasa uneori si ne certam din nimic.Sa sti ca eu tin la tine, poate ca si tu la mine.As vrea sa fim din nou prieteni sau chiar mai mult de atat" P.S: spune-i aceste lucruri doar daca esti sigura ca apoi nu va face misto de tine bafta :X

| Dimas a răspuns:

Iubesc trei lucruri, soarele, luna si pe tine.Soarele-ziua,luna-noaptea,iar pe tine totdeauna.happy