| Deeaa_8846 a întrebat:

dupa ce am cerut azi cateva pareri majoritatea sau chiar mai multi mi.au spus ca sunt,, mâţâită' cred ca mai mult spre sensul de alintată. Deci va rog? Cu ce as putea sa imi schimb comportamentul? Nu cred ca adoptarea stilui care nu ma caracterizeaza? Oare merita?

1 răspuns:
| oAndyy a răspuns:

Nu spun sa fii altcineva, nimeni nu e perfect, dar incearca sa intelegi ca lumea nu se invarte in jurul tau. Daca o sa continui sa fii "mataita" lumea o sa te evite. Nu cred ca vrei asta. Incearca sa nu te mai gandesti numai la tine, sa ii ajuti pe altii si sa iti rezolvi problemele fara sa te plangi. Schimba-te si vei vedea ca toata lumea te va iubi.
Sper ca te-am ajutat.