| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Dupa epilare raman niste bubulite oribile si am si par sub piele.Se vede foarte urat dar sunt foarte fina si nu stiu ce as` putea face.M epilez cu aparatul.dar tot am probleme..nu stiu ce s fac straight face

2 răspunsuri:
| GoldVali a răspuns:

Si eu am problema asta pe picioare desi ma fac cu ceara. Cosmeticiana mi-a zis ca asa am eu porii si ca unele fire raman ingropate sub piele.
Uneori daca e cate unul mai mare il scot de acolo cu penseta, pentru restul nu ma complic.

| cccccclowerrrrrrrrrr a răspuns:

Si mi mi-se intampla asta..incearca cu ceara