| Lorry_4731 a întrebat:

Buna)))dupa parerea voastra ce e mai bine sa termin liceul sau colegiul?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

E tot aia eu am terminat la Colegiul Tehnic"Gheorghe Asachi" Iasi, si n-ai nici un beneficiu in plus sau in minus fata de liceu.

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Prima data trebuie sa terimini liceul ca sa intri la colegiu! :p

---> Ma bucur ca te-am ajutat! puppy dog eyes

| crazycolor a răspuns:

Desigur si coegiulhappy in ziua de azi n-ai nicio sansa nici daca ai nu stiu cate facultati, dar mai ales atunci cand nu ai niciuna...