| Eu_8005 a întrebat:

Dupa parerea voastra ce este adolescenta?

2 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Adolescența reprezintă perioada în care cei cuprinși între vârstele 14-18 ani se maturizează, ei își dau seama că au mai multe responsabilități. Aceștia au nevoie de sprijin, de prieteni. Pe scurt, adolescența reprezintă o evoluare, este o altă treaptă în viața fiecăruia.

| pinkqueen98 a răspuns:

Cea mai taree perioada din viata unui omlove strucklove strucklove struck.dar uneori poate fi si cea mai periculoasastraight face