| яubic a întrebat:

După părerea vostra care telefon este mai bun dintre HTC, Samsung sau BlackBerry? happy Care se merita mai mult? big grin

4 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

BlackBerry.

| MâţaD a răspuns:

Htc

| Andrei_3923 a răspuns:

Depinde si ce telefon vrei, eu am HTC Desire HD.Pe telefon poti pune tot felul de aplicatii, memoria interna este de 1.5 GB dar primesti un card de 8 GB inclus la el.Ecranul este de 4, 7 inch,sau pe aproape,numai ca bateria tine cam putin,daca umblii prin aplicatii si te joci,tine cam o zi, dar daca il folosesti numai pentru apeluri, tine 3 zile.

| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a răspuns:

BlackBerry, ti-l recomand cu drag, pentru ca am avut Samsung si nu e bun de nimic, un prieten are BlackBerry si este foarte bun, si are si un aspec foarte frumos