| Misha4217 a întrebat:

Buna e adevarat ca daca maninci morcovi iti cretse mai repede barba. e adevarat daca nu, spuneti voi ceva solutii, plizz

2 răspunsuri:
| anytzza97 a răspuns:

Nu e adevaratlaughing. Daca ar fi fost, probabil aveam barba pana la genunchi...Da-te cu ulei de ricin. Stimuleza cresterea paruluibig grin. Gasesti la farmacie. Mie mi-a fost recomandat de o cosmeticiana pentru cresterea mai rapida a sprancenelor, deci presupun ca este bun si pentru problema ta.
Bafta!