| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca la 16-17 ani toti parinti isi duc fetele la ginecolog sa vada daca sunt virgine?

8 răspunsuri:
| Rawwrr a răspuns:

Da. Exista unii parinti care fac asta, dar nu toti.

| positivity a răspuns:

Nu este adevărat.
Fiecare părinte face ce vrea, nu îşi duce copilul la ginecolog doar pentru că aşa se spune.

| Giuney a răspuns:

Depinde daca mama ta banuieste ceva atunci te va duce la ginecolog dar daca nu banuieste nimic nu te duce...Succestongue

| Musique a răspuns:

Numai părinții care nu au încredere-n copiii lor.

| kasty a răspuns:

happy
parinti cu ideei invechite pot face asta
nu este obligatoriu ca toti sa faca asta, fiecare decide ce doreste

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,asta nu este o regula, un parinte iti poate duce fata la ginecolog chiar si atunci cand aceasta are 15 aniwinking. Daca nu ai nimic de ascuns, nu ai nici de ce sa iti faci grijiwinking

| pwp a răspuns:

Nu.cei care au incredere in ele si stiu ca sunt fete cuminti nu le duc happy

| Velicu a răspuns:

Cu siguranta ca nu, doar daca vrei tu sau ei!