| justme97 a întrebat:

Bunahappye cineva care a fost la olimpiada de biologie. e greu? rasp urgent e maine si as vrea sa stiu cat de cat ce ma astepata.si am inteles ca se corecteaza pe loc? adica cu baremul in fata.
fundabig grin

1 răspuns:
| Allkin a răspuns:

Daca esti la generala de obicei la olimpiada de biologie la faza locala si judeteana se dau 2 parti.una grila cu aproximativ 50 de intrebari si a 2-a parte una de calcul...numai stiu exact a2-a parte.a trecut ceva timp de atunci...deobicei daca ai trecut prin materie bine nu o sa fie foarte greu doar ca sunt multe intrebari. daca esti atenta si nu te grabesti poti obtine un punctaj bun.cand am participat la olimpiada nu s-au corectat pe loc. poate acum saa schimbat.bafta oricum