| HepiBăluuns a întrebat:

E intrebare stupida dar eu am 12 ani.cam de la ce varsta esti cunoscutul,, adolescent"? mersi

Răspuns Câştigător
| Cherry56 a răspuns:

Km de pe la 12, de cand incep transformarile hormonale.la baieti e ceva mai tarziu thinking, dar dupa parerea mea nu te poti numi adolescent decat dupa 14 ani worried... acum nah depinde si de fiecare persoana in partewinking. aceasta dureaza teoretic pana la 18 ani dar iar e o chestiune discutabila happy

4 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

De la 12 ani.big grin

| EuCuTine a răspuns:

Pai ai o carte de la sck " tehnologie " sau ceva de genu si vezi ca acolo iti explica baremele de varste preadolescent, adolescent...

| UnRomanOarecarare a răspuns:

| Pentagram a răspuns:

Intre 12-14