| Biscuiti a întrebat:

Buna!happy E normal ca dupa ce iti faci un pierce sa tsi se umfle locul ca si cum s-ar umfla dupa intsepatura unui tsantsar? :d Multsumesc anticipat! kiss

7 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Stai liniştită. Locul nu o să mai fie inflamat. O să tracă în o zi-două

| pitikaaaa a răspuns:

DA si o sa iti stea umflat o zi sau douabig grin
daca nu a fost facut"ca la carte"laughingpoati sa ai loku` respectiv umflat chiar si 3 zilebig grin

| Oti a răspuns:

Eu nu ambig grin

Dar cunosc persoane care au si au spus ca la fel li s-a intamplat si lor!

Oricum foloseste spirt ca sa fi mai sigura!>big grin

| Morenita a răspuns:

Da tot timpul se intampla asa.

| Asdgjkjgs a răspuns:

Da e normal sa se imflameze un pic, dar in cateva zile trece, si prietenul meu a patit la fel cand si-a pus, asa ca fii linistita :*

| danutzyk001 a răspuns:

Dap... dar dupa cateva zile s va dezunfla

| Bloondy a răspuns:

Poi nu prea e dar depinde de loc oricum, eu mi-am facut in spranceana si mi s-a umflat dar sia revenit singur, dar daca cumva ti-ati facut pierce in limba si ti se unfla pai du-te la medic neaparat, ca stiu pe cineva cine sia facut in limba a inceput sa i se unfle a lasast sa treaca timpul si a ajuns rauhappy
Oricum fa o vizita la farmacie sa iti dea ceva.