| DiaNa357 a întrebat:

E o intrebare prosteasca dar vreau sa stiu.Baieti, va place sa va salute o fata pe mess prima sau so salutatzi voi pe ea?

Răspuns Câştigător
| Miina a răspuns:

Buna.
Sunt fata dar imi spun parerea chiar daca nu prea conteaza.
Eu cred ca baietii ar trebui sa salute primii.
Ma rog, face parte din "Bunele Maniere"happy

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Chiar nu conteaza...

| 0PopaPorno a răspuns:

Sa ma salute ea pe mine laughing

| 0PopaPorno a răspuns:

Sa ma salute ea pe mine, poate daca as saluta-o eu pe ea, as deranja-o...laughing

| razvan12345 a răspuns:

Mie unul imi place sa ma salute ea prima deoarece imi dovedeste ca este interesate de discutie etc...

| HarryJames a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar trebui ca eu sa salut primul, pentru ca pot sa-mi dau seama dupa cum raspunde daca are chef de vorba.
dar in alta ordine de idei, chiar nu conteaza...

| fixy a răspuns:

Pare putin prosteasca intrebareain sensul ca fiecare ar vrea sa-l salute si sa-i arate cal respecta ...parerea mea

| SuperDud a răspuns:

Eu sunt baiat si sincer incerc sa evit cat mai mult messul. Vorbim pe strada sau la tel, iesim in parc etc