| Roxana12_9228 a întrebat:

E un baiat pe fb pe care il plac... e tare dragut dar nu stiu cum sa fac sa vorbesc cu el ...pana acum i-am dat eu cateva like-uri la niste statusuri apoi mi-a dat si el, si la poze. dar nu am vorbit deloc cu elhappy. As vrea sa vorbesc cu el apoi sa vad daca ne potrivim, nu stiu ce sa fac.crying ma ajutati plzz happy?

Răspuns Câştigător
| Biiia2 a răspuns:

Ai putea incerca sa vorbesti cu el pe chat si apoi sa iti da-i seama daca va potriviti sau nu. Daca tu consideri ca va leaga macar ceva, la scoala sau afara incearca sa il saluti si apoi poate te va saluta si el si ve-i putea sa vorbesti mai mult cu el si sa deveniti prieteni. Daca vorbesti cu el sa nu iti trimiti multe inimioare sau pupici un simplu smilehappy e de ajuns, iar el va cred ca esti de treaba, iar cand il vezi afara sa te uiti la el in ochi timp de 3 secunde si sa ii zambestii, sigur nu te va uita asa usor. Sper ca te-am ajutat!:*