| Roooxaneeelllll a întrebat:

Buna ...era un film indian dar nu stiu cum se numeste si care descopera ii dau funda+voturi. deci erau doi gemeni dar care s-au despartit la nastere si ce facea unu facea si altu desi erau in locuri diferite.mai tin minte ca unu dintre ei bea alcool si celalalt in acelasi timp lapte si sau imbatat amandoi.va roog mult ca vreau sa-l vad.:X

Răspuns Câştigător
| Xutsa a răspuns:

" Karan si Arjun "cred ca este filmul ce-l cauti.

4 răspunsuri:
| Leonid a răspuns:

Lantul amintirilor se numeste. Superb film/poveste

| bya2010 a răspuns:

Lantul amintirilor:Era cu 3 copii si parintii lor au fost impuscati cand ei erau mai mici si apoi s-au urcat intr-un tren si au reusit sa fuga doar doi dintre ei si spoi cand au crescut mai mari s-au intalnit toti

Funda?:*:*:*

| Leonid a răspuns:

Eu am raspuns primul laughing!

| Roooxaneeelllll explică:

Nu e lantul amintirilor ca m-am uitat si eu am spus cu 2 frati nu cu 3winking