| ツツツ a întrebat:

Este adevarat ca omul cand este beat spune adevarul happy?

Răspuns Câştigător
| Led a răspuns:

Daaa,cu siguranta..martor d multe ori la asta..si se mai spune ca..tot ce se zice dupa a cincea bere e scurgere de informatiilaughing..deci e adevarat.baftahappy

| ツツツ explică (pentru Led):

Si eu am intalnit multe cazuri. De -aceea am intrebat happy!

13 răspunsuri:
| SimonaNicoleta? a răspuns:

Da,asa se zice.
*-*

| Vvistula a răspuns:

Aproape totul

Răspuns utilizator avertizat
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Asa se zice, ca omul la betie spune adevarul.

| MotanuJmekerit a răspuns:

Lol un om cand este beat nu spune nici adevar nici falsul laughing spune cel duce minteahappy

| AcHollism a răspuns:

Nu in toate cazurilelaughing.

| MeridaOcean a răspuns:

Depinde daca a baut pentru a uita adevarul, si dupa ce se imbata spune tot.totusi,nu intotdeauna se intampla asa. sper ca te-am ajutat. fundita?

| Noitrex a răspuns:

Nu chiar.ar trebui sa fie baut bine oricum conteaza de personalitatea omului de exemplu daca el minte aproape tot timpul ie posibil sa te minta si cand ie baut.

| Elllliiii a răspuns:

Nu neaparat, se poate ca omul la betie sa si minta...cel putin eu am intalnit cazuri...depinde de fiecarehappy

| dracusorvoinic a răspuns:

Daaaa.laughing.funda.happy

| DomnishoaraPisicutza a răspuns:

Cam da... laughing se spune ca omul care este beat este cel mai lucid. Cand e beat se gandeste la lucruri ca soarta omenirii sau disparitia ei la un moment dat. Cand nu e beat se gandeste doar la bautura si nu mai are timp de restul...

| pytyk001 a răspuns:

Da este adevarat am vazut cu ochii meirolling on the floor cand e beat de obicei nu mai stie nimic nu mai tine cont de nimic si spune pur si simplu ce sti adevaru