| aliiina16 a întrebat:

.este cineva la profil mate-info intensiv informatica la Colegiul National Barbu Stirbei Calarasi pe aici?

4 răspunsuri:
| onderest a răspuns:

Nu dar sunt din Bucuresti la AL.Ioan CUza si euste foarte greu in primul rand o sa faci materia de a IX in sem1 si materia de a X in sem 2 si tot asa

| anonim_4396 a răspuns (pentru onderest):

Ce tot vrei sa zici acolo viitor don' sef? tu la A.I.Cuza laughing
uite mai jos inca un scris de viitor politist
"Daca vrei sa iti pastrezi bani tinei acasa si nu ti mai lu-a la tine postat la 13 Octombrie 2012 22:13" il recunosti? ttot tu ai scris astawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru onderest):

De ce nu ai curajul sa interactionezi aici viitor politist care esti, trimiti mesaje jignitoare, asta denota curajul acelor care va depune jurmantul militar pentru ca noi cetatenii acestei tari sa traim in liniste si armonie

| aliiina16 explică (pentru onderest):

Stiu ca este greu sunt deja la mate info clasa a XI si vreau sa ma transfer tot la mate info la alt liceu