| liviaArianna a întrebat:

Bună,este normal să primești flori de la cumnat si le pui la story dacă am deja un iubit?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Nu prea.
Mai bine păstrai doar pentru tine aceste flori...lumea o să înțeleagă că-s de la iubitul tau (daca nu l-ai etichetat)…dar iubitul tau poate interpreta in diferite moduri gestul fratelui său.
Daca înțelege, e ok, dar daca nu ...cam nașpa

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca nu prea iti displace cumnatul.
Apropo, iubitul nu ti-a dat flori?
Cred ca acel cumnat ti-a dat flori pentru vreo ocazie speciala pentru tine.
Ciudat!

| dullcat a răspuns:

Buna.Iubitul tau este deranjat de acest gest? Eu nu prea vad nimic in neregula in a pune o poza cu niste flori de care te bucuri in perioada urmatoare.

| johnnny123 a răspuns:

Cam ciudat faptul că ai ales să specifici că "ai deja un iubit". Pare să sugereze că ai fi oarecum interesată de cumnat... Dacă era o chestie complet nevinovată, ce importanță avea că ai sau nu iubit?

| VoidEternal a răspuns:

Social media este cancerul societății din zilele noastre.

| ioana748 a răspuns:

De ce nu? Un cumnat este ca un frate. Si daca florile sunt frumoase le pui la story.
Ma gandesc ca le-a adus cu o ocazie anume.
Este normal sa primesti flori de la rude.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Bizar.