| mihaela_4472 a întrebat:

Buna este o fata in clasa la mine care ma enerveaza se da drept selena gomez dar e desteapta 9, 90 nota, frumoasa si nu stiu cum sa o inving

Răspuns Câştigător
| BeiiByiLuvYouu a răspuns:

Pai.nu ar trebui neaparat sa o invingi.Incearca sa o ignori pus si simplu si pe urma ea isi va da seama ca numai are folos ce face eawinking

4 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Fi originala si spune`i ca tu nu ai nevoie de un star ca sa te reprezinti si ai propriile tale gesturi, idei si propria ta personalitate care este mult mai buna ca imitatia ei nereusita. fi tu si invinge`o nu te teme spune`i tare si clar in fata tuturor ca este o ratata fara personalitate ( o selena gomez nereusita ) succes. funda?

| lilien a răspuns:

Incearca sa inveti si tu bine si sunt sigura ca si tu esti frumoasa, toti oamenii sunt frumosi, fiecare in felul lor, incearca sa-ti pui in evidenta punctele tari si sa-ti ascunzi defectele. Si nu o lua prea in serios cu acesta competitie, fiecare are calitatile lui si sunt sigura ca ea nu iti e superioara cu nimic, doar notele pot schimba ceva in acesta ecuatie happy:*.

| Lexxyss a răspuns:

Trebuie sa fii doar tu... Nu trebuie sa o invingi. Pur si simplu nu o mai baga in seama. Prietenii tai stiu ca tu esti mai buna decat aia.

| first a răspuns:

Gandeste pozitiv, si tu esti frumoasa si daca pui inima la scoala reusesti sa o intreci.mda daca se da drept selena gomez nu e chiar asa de desteapta.fii tu insuti si va fi ok happy