| nikulutz a întrebat:

Este o fata la mine in scoala este clasa9 eu a 8.Mereu chind ne vedem la scoala ne salutam dar chind ne intalnim fata inn fata ea vine linga mine cam la aproximativ 12-20 cm de pieptul meu.Vb despre ce lecti aii etc.Vb aproape in fiecare zi pe fb.Si ia are statusuri,, imi e dor de tine te iubesc" ce sa cred vrea sa fim doar prieteni sau ceva mai mult. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Krissツ a răspuns:

Cred ca ea vrea sa fiti pieteni sau iubiti or isi bate joc de tine sad Succes