| Katherineeeeeeee a întrebat:

Buna happy este o intrebare cam ciudata si as vrea sa imi spuneti adevarul : voi cum ma considerati : frumoasa sau urata si daca ati fi prieteni cu mine : culoarea parului meu este negru,am ochii verzi inchisi,nu sunt slaba sau grasa [sunt ok pntru varsta mea],nu imi place sa : barfesc,injur, sa imi tradez pretenii si sa ma dau mare cu ce am... voi ce ziceti? funda happy [scuze daca nu am pus bine categoria] love struck

7 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Din descrierea pe care ai facut-o, nu vad nimic rau. Dar daca tu ai o parere buna de tine, de ce ti-ar pasa de ceea ce credem noi, astia de pe TPU?
Ai nevoie de o confirmare pentru a te simtii mai bine sau mai increzatoare? Nu ai nevoie de asta, iti zic eu. Ai incredere in tine! happy

| RoxyLaLa a răspuns:

Mi-ar place sa am si eu prieteni ca tine, sincer. Eu nu am niciun prieten adevarat, cand au ocazia imediat ma barfesc pe la spate iar o prietena, care era cea mai buna a mea, nici nu ma mai baga in seama, se stramba mereu la mine, "are prieteni noi". Sincer, din descrierea ta chiar esti draguta.

| Primo a răspuns:

Uite dupa descriere pari o fata super ok si da as fi prieten cu tine daca descrierea facuta e adevarata, despre aspect nu pot da un comentariu deoarece nu te cunosc ( nu conteaza ce cred eu conteaza ce crezi tu ). DA esti OK laughing

| radu75 a răspuns:

Esti sofisticata mha!

| RazvyP a răspuns:

Eu te consider frumoasa.Din descrierea pe care mi-ai dat-o nu pot sa te fac urata, n-am cum.happy

| urban01 a răspuns:

da eu?
am 1, 83 90 kg trag la sala de 1 an am 80 cm latime i spate, trapezul foarte bine dezvoltat... picioarele la fel abdomenul se vad 4 patratele ca celelalte 2 sunt in creere, am pectorali sunt hiperactiv, spontan si cu caterinca non stop, u ce crezi? laughing
tu si dupa poza si dupa descreiere esti mumoasa :* te-asi face ceva mai mult decat prietenawinking

| Katherineeeeeeee explică:

Urban01 mi se pare ca esti ok happy