| bibyyy143 a întrebat:

este prima oara cand cumpar cartuse pentru imprimanta dar vreau sa stiu daca imprima 300 de pagini cum a zis vanzatoarea de la magazinul de unde am cumparat imprimanta (metro) este adevarat? dau fundita si uitati aidiul meu ella.gabriella88@yahoo.com astept raspunsuri mersi!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Da' gindesti oleaca? Depinde foarte mult de setarile de calitate si de ce printezi, asa ca poate sa te tina 50 de pagini, poate sa tina 500...