| XRossaLyndaX a întrebat:

Este un baiat care ma place de mai mult timp si de abia acum a avut curajul sa imi ceara prietenia, dar in ultimul timp s-a purtat cam urat cu mine.Credeti ca merita sa accept sau sa imi fie mila de el pentru ca este "suparat"?

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Faci asta doar din mila?
Trebuie sa il placi pe acel baiat.
El de ce s-a suparat? Probabil pentru ca nu ai vrut sa fii cu el... dar ii va trece.
Nu trebuie sa fii cu el daca nu il placi, dragoste cu forta nu se poate.
Bafta!winking

3 răspunsuri:
| 1Mihai1 a răspuns:

Dacă accepţi prietenia doar că-ţi este milă...mai bine nu.

| TheBlackAce a răspuns:

Probabil a crezut ca tu nu il placi si ca nu ii acorzi atentie zic sa accepti si vezi cum se comporta, daca e la fel te desparti de el

| Kingus a răspuns:

Nu...