| barbyr0z.ex.fantadelamaye a întrebat:

este un program cu care mod. pozele alb negru iar un copac de exemplu ramane colorat...sau alta parte... o bluza ceva de genu...pls cum i spune? am mai intr. da nu ati raspunssad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop
Pe youtube sunt tutoriale cum sal downloadezi

7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cu photoshop poti face asta... Si posibil si cu Gimp2 - care e free.

| snepy a răspuns:

Photoshop, daca vrei imi dai PM si iti explic pas cu pas cum se face

| YLLL a răspuns:

Eu folosesc photoshop.happy

Bafta:*

| deleuandrei a răspuns:

Incearca prin Photoshop

| viki a răspuns:

Photoshop.happy

| Andreea24 a răspuns:

Photoshop sau Macromedia Fireworks(e mai usor de folosit). Selectezi doar partea pe care vrei sa o transformi in alb negru, sau invers, doar pe cea pe care o vrei colorata... in orice caz, gasesti tot felul de tutoriale, si in interiorul programului si pe net. Pentru a inregistra programele, ca ele sa nu iti mai expire, poti lua serialele de pe serials.ws. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscapewinking