| PDM2000 a întrebat:

Este vorba de un baiat cam maree cu 7 ani si ne-am cunoscut intr-o-o
conferinta cu varasa si eu is prietena buna cu ea si asa i-am luat id-u am vb ceva mai mult cu el si acum am vb cu el pe mes si mi-a zis ca i place de mine si ca ma iubeste si eu l-am intrebat daca isi bate joc si o zis ca nu ma el chiar ma iubeste si sa il cred mno nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Incearca sa ai o relatie cu el, dar iti zic ca astfel de relatii nu prea dureaza... daca vrei combina-te cu el, dar iti zic ca mai mult de o luna n-o sa tinesad si am eu am stat cu unul cu 5 ani mai mare, si n-a rezistat mai multe de vreo 2 saptamani. Acum tu alegi, depinde si de el, dar nu stiu ce sa zicstraight face. Mult succes!

2 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Nimic. E cu 7 ani mai mare, nu te tampii, trebuie sa-ti fie clar ce implica o relatie cu un baiat inaintat in varsta.

| ada_9063 a răspuns:

Eu spun sa stai cuminte din poza vad ca esti cam mica def amandoua ca nu stiu care esti tu, deciwinking stai cuminte 7 ani e cam mare si eu am avut prieten de 7 ani dar eu sunt mai mare ca tine:d... o sa ai timp si de din astia vrea sex desii spune ca NUnu! vrea te asigurwinking stiu ca inima poate sp alt ceva. dar mai bine nu! big grin