| PDM2000 a întrebat:

este vorba de un baiat... el sta cu o fata de 3 luni si nu ma baga in seama cat timp sta cu aia si acum 2 3 saptamana crd sau certat si s-au despartit si atunci s-a dat seama ca a gresit si ca a fost un fraier cand nu ma bagat in seama si mi-a spus si acum sau impacat si mie mieste foarteee foarte frica ca iar va incepe sa ma ignoara si nu vreau cryingcryingcryingcrying el nu stiu ca face o mare greseala ca sta cu aia pentru ca aia isi bate joc de el si el nu observa dar problema lui crying eu nu stiu ce sa fac daca incepe sa ma ignorecryingcryingcryingcryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| iLOVEquestions a răspuns:

Va intelegeti bine? Atunci vorbeste cu el. Daca tine la tine cu adevarat va intelege.(NU fi iepuras fricos, vorbeste! Si eu am facut greseala din asta si NU a fost bine deloc!:*)
Spune-i ca fata respectiva isi bate joc de el... daca nu eu poti spune in fata vorbeste cu el pe mess sau prin mesaje.deci cum spuneam! Daca tine la tine si te considera o prietena adevarata...va intelege si nu te va mai ignora NICIODATA!:*
P.S.:Si inca ceva! Daca te ignora, poate e cumva si vine ta. Poti sa-ti dai seama asa:
-Ai incercat sa intri in vorba cu el cat timp te ignora?
Sper ca te-am ajutat si ca o sa primesc fundita!:***