| PDM2000 a întrebat:

Este vorba de un baiat mai mare decat mine cu 9 8 7 ani si el imi tot zice ca i place de mine si din astea dar eu nul cred cu toate ca si varasa mi-a spus ca cu deaste nu glumeste nul cred si cred ca imi cam place asa de el mno dar daca ar fi vorba sa fiu cu el aude toti si chiar nu vreau deoarece rad ca stau cu unu mai mare si chiar nu stiu ce sa fac i si varsta!
cine ma poate ajuta sa vad ce fac

1 răspuns:
| Theea_1027 a răspuns:

Daca tie iti place de el, iti mai este frica sa nu rada lumea de tine? Lasa-i sa zica ce vrea, pe tine ce te intereseaza este sa fi fericita, presupun. tongue