| EdyR0 a întrebat:

Buna! Eu acum sunt clasa a 7-a si imediat trec in semestrul 2. Credeti ca e posibil sa ma transfer la clasa de alaturi, din moment ce eu nu ma inteleg foarte bine cu colegii mei si nu ii consider foarte buni la invatatura, iar cel mai bun prieten al meu este la clasa de alaturi care este cea mai buna la invatatura? De asemenea, clasa alaturi participa in Erasmus + si sunt si eu interesat nu stiu exact cum functioneaza, de asemenea in clasa de alaturi sunt 30 de elevi si in clasa mea 27
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Întreabă la secretariat cum sa te transferi. Asta e la nivel de școala pentru ca e un transfer intre clase. Îți vor spune acolo dacă se poate sau nu.