| anonim_4396 a întrebat:

Buna eu am 13 ani parul saten, ondulat pana la umeri. ochii mei sunt caprui/verde ce tunsoare mi s-ar potrivi? voi ce credeti? astept raspunsurile voastre mersi mult:*

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Depinde de forma fetei.

| Puf a răspuns:

Tunde-te in scari:d nu in v ci drept. Ai parul ondulat si o sa se aseze foarte bine. Daca iti place poti sa iti faci un breton pe o parte, daca nu e bine si fara :p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aha pai am fata ovala si sunt inalta.care vreti sa vorbim lasati-mi id voastre va rog mersi mult:*