| LucaT a întrebat:

Eu am 16 ani si sunt din bacau... stie cineva cum pot face rost de bani relativ repede? Am nevoie in medie de 700-800 RON! Job la impartit pliante,facut reclama la produse, orice in limita bunului simt...

1 răspuns:
| MadaLik3 a răspuns:

Hello TPU! Ai putea sa incerci la agentii ca civitas sau asa ceva, pentru ca din cate stiu eu salariile incep de la vreo 700 de lei asa si dupa cateva luni ajung si la peste 1000 de lei. Sper ca iti sunt de ajutor.