| girls24 a întrebat:

Eu am hotarat sa merg la profil real,iar acum toata lumea spne ca este foarte greu, este atat de greu pe cat spun alti.Imi puteti spune pe ce se bazeaza la real matematica si fizica si daca este chiar atat de greu. Funda la cel mai concret raspuns. happy

3 răspunsuri:
| Do??a a răspuns:

Nimic nu e greu, totul e sa-ti placa tie.
Restul nu conteaza.

| Danysan a răspuns:

Trebuie sa stii ca nimic nu e greu -Dar e cam nasol la real -Mate la Greu -asta e!

| Faruece a răspuns:

Nu este chiar asa greu, sunt invidiosi ca au ales sa fie mediocri.Pe mate, normal, da nu foarte mult.Cam la fel cu ore in plus