| anonim_4396 a întrebat:

Eu am lipsit de la scoala o saptamana din cauza unor probleme.si azi m`a ascultat la latina din ce le-a perdat lor cand eu nu am fost, si mi-a dat 5. Nu stiu cum c*cat sa le spun parintilor.mai ales ca vine si un test la mate la care nu iau mai mult de 5 straight face Si e si clasa a8a. Habar n`am cum sa le spun si cum sa trec peste asta sad

Ajutor... FUNDAA!

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Părinții tăi știu despre acele probleme?
Și dacă da, de ce îți faci griji?
Spune-le că v-a predat foarte mult și nu ai avut cum să îți iei lecția, pentru că ceilalți colegi ai tăi voiau să învețe, și nu aveau cum să-ți dea caietul.
Nota 5 este acceptabilă! Gândește-te că dacă mai iei un 10 îți iese media 8!
Baftă!

| Rucsiii a răspuns (pentru ÉrotiqueConseils):

Da, stiu despre acele probleme, ca ei m`au invoit.Dar nu stiu, ca o sa urmeze cam vreo 3 de 5 si imi stric media sad
Multumesc mult :*

| oOoRubyoOo a răspuns:

Le zici pur si simplu...vor intelege.cat despre urmatorii 3 de 5.stai chill asta e viata, la unele iei 10 la altele 5, 4, 3 big grin

| Sburatorul a răspuns:

Buna. big grin
Poti incerca sa mai raspunzi la limba latina ca sa iei o nota buna si astfel poti sa le spui parintilor si de nota buna si de nota rea. laughing
Daca zici ca testul la mate vine, inseamna ca mai ai timp sa inveti pentru el. smug