| Wjhejwksje a întrebat:

Bună, eu am luat media 7, 60 iar media liceului pe care il vreau este de 7, 77. Am șanse sa intru la acest profil?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Posibil sa ai, in acest an mediile au fost mai mici decat anul trecut.
Trece acel liceu si profilul dorit pe primul loc in fisa de optiuni si cred ca o sa ai noroc. Sigur ca dupa aceea poti sa treci si cateva licee cu media egala sau mai mica decat media ta.

| Wjhejwksje explică (pentru Ioandelasal):

Eu am luat și probele la liceu sportiv dar eu nu mai sunt legitimată la un club sportiv și nu știu dacă trebuie sa fiu pe parcursul anului școlar, dar eu in principal vreau sa ma duc la liceul acela sa fac ceva în viata, nu la sportiv

| sammie a răspuns:

Poate.

| Wjhejwksje explică:

Va rog răspundeți-mi!