| issa69 a întrebat:

Bună, eu am parul saten închis și m-am vopsit cu vopsea semi-permanenta roșie pe care am lăsat-o în par 50 min inloc de 30 dar mi-a ieșit foarte puțin roz bordo. Ce pot face sa imi iasă rosu?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa-ti iasa culoarea rosie trebuia sa te decolorezi intai, fiindca nu se poate aplica vopseaua rosie, pe orice nunanta de par.

| iloveyoumaria3 a răspuns:

Poți să te decolorezi iar după să te vopsești, ajungi mai ușor la rezultatul dorit