| anonim_4396 a întrebat:

eu am pe frunte niste bubite si niste cosuri. am inceput sa ma spal cu dove, sa ma dau cu crema de galbenele, azi mi-am facut 2 masti: 1. miere, lapte, ou, ulei de masline 2. prune fierte pisate. credeti ca o sa scap daca continui cu aceste tratamente naturaale?big grin

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

De ce nu laşi pielea să respire, şi te mânjeşti cu toate spoielile pe faţă?

| Woodenpints91 a răspuns:

Te speli de multe ori cu apă şi săpun. Dacă te dai cu toate prostiile, îmbâxeşti pielea, şi o să ai mai multe coşuri decât au babunii la c.r

| FuckTheSystem01 a răspuns:

Daaaaap.categoric stiu eu un fel de gel super l-am luat de la plafar acum cateva zile e super pentru cosuri si puncte negre de la favisan/faviclear gel hidratand pentru cosuri cu :gentiana, echinaceea.etc

| thekillercatalin a răspuns:

Incearca sa te dai cu un cub de gheata sau o lingura tinuta in congelator, timp de 5 min odata la 20 de min si intr-o zi iti va trecewinking si va ingreuna si cosurile care vor veniwinking sau fa-ti o masca din miere si o lingurita de scortisoara si tine-o pentru cel putin 30 minwinking

| Sharp17 a răspuns:

Buna. Nu am auzit de aceste tratamente naturale, dar vreau sa spun ca sunt foarte bune tratamentele naturale. Incearca miere de albina amestecata cu scortisoara si intinsa pe zona cu cosuri sau/si miere de albina amestecata cu drojdie de bere, aplicata pe fata sau prin interior. Ambele sunt foarte bune, incercarea moarte nu are, si rau nu are ce sa-ti faca. Daca incerci spune-mi ce efecte au avut