| Ciubotele a întrebat:

Eu am un par cu mult volum si as vrea sa am mai putin volum dar nu stiu cum.Nu pot folosi placa sau diferite solutii pentru par.Ma puteti ajuta? Va rog

Răspuns Câştigător
| Ihave100lei a răspuns:

Pai ai putea sa te tunzi chiala sau ca un baiat

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la frizer sa ti-l fileze (daica sa mai ia din volum).

| Ciubotele explică (pentru Violleta2022):

Se poate si altceva in afara de filare?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ciubotele):

Filarea este procedura cea mai santaoasa ca sa iei din volum.

Se mai poate da cu gel, dar arata parul slinos, murdar, iar in timp, gelul provoaca dermatite si alopecie, deci, nu recomand nimic aceste creme ori geluri, pentru ca nu sunt deloc sanatoase.

| Ihave100lei a răspuns (pentru Violleta2022):

Dar stii ceva in afara de filare? adica a pus intrebarea pentru mine happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ihave100lei):

Casca ochii cand citesti, ca raspunsul meu nu-i pentru tine!

| Ihave100lei a răspuns:

Tunda-te chiala sau ca un baiat eu asta vreau sa fac

| Ihave100lei a răspuns:

Tunda.te chiala

| Ihave100lei a răspuns:

Poti sa te tunzi chiala sau ca un baiat

| Ihave100lei a răspuns:

Sa casiti tu ochii pentru ca am spus (Intrebarea este pentru mine)