| byrain a întrebat:

Eu aseara am fost la discoteca si dj`ul de 16 ani(fiind un amic),se uita la mine cand veneam catre el,cand plecam etc. si mi-a oferit locul lui la PC,se uita la mine(pe ascuns sau cand imi spunea ceva,se uita in ochii mei),ma baga in seama, radea q mine, un baiat (era beat) se dadea la mine si el i`a spus daca nu ma lasa in pace il bate.Asta ce inseamna ca ma place, ca vrea sa ma protejeze sau doar ca ma simpatizeaza? Raspuns URGENT! Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| IuliaRoxana a răspuns:

Asta inseamna ca te place.Arata-i afectiune

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Ce sa faca si el, poate ii pici si lui la patbig grin la 16 ani astia crezi ca vor relatie stabila? uitete la unu de pe la 20 + laughing) cei de 14 - 18 te vad deja in pat de la primul " buna " laughing ti-o spune tot un baiatlaughing asa ca baga-l in seama, poate nu o sa mai scapi de elbig grin