| pretzel a întrebat:

Eu de cand ma stiu am fost mai ciudatica asa...adica nu prea ma jucam cu copii de la bloc pentru ca nu imi pacea nu stiu de ce straight face. Tot timpul mi-a placut negrul, rockul, filemle astea cu sange gen Saw sau chestii de genul asta. Acum ceva timp din prostie "m-am jucat" cu ceva ascutit si mi-am facut niste semne pe mana.Am ajuns sa ma tai in fiecare zi cu cate ceva; asa, pur si simplu, nu ma doare, nu simt nimic, pur si simplu imi place sa vad cum curge sangele. Ieri m-am despartit de prietenul meu cu care eram de aprox 3 luni doar pentru ca asa aveam eu chef. Nu stiu de ce, l-am facut sa sufere si trebuie sa recunosc ca ma simt un pic cam prost dar ce e cel mai rau e ca nu am nici o urma de regret in mine cu toate ca il iubeam enorm. Multi mi-au zis ca sunt o EMO ciudata, ca sunt nubuna. Dar eu nu vreau sa accept ca sunt EMO pentru ca nu sunt. Dar nu stiu ce e cu mine.
Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| insanewrong a răspuns:

Din curiozitate, cati ani ai? Si eu am fost o mica ciudata (probail mai sunt) innebuinta dupa masini lego singuratate si in special medicina legista(am spernate sa ma fac medic stomatolog-sa fim seriosi, ce venituri are un medic legist in tara asta de ****)etc.
Dar in felul in care te exprimi denota teribilism si superficialitate (don't take it to heart)
Revizuieste un pic comportamentul tau: care sunt motivele, unde vrei sa ajungi...