| ZuzaaaxD a întrebat:

Buna happy eu impreuna cu colegii mei dorim sa ne decoram clasa pentru craciun. Asteptam ideile voastre big grin ~Funda~

2 răspunsuri:
| SyMy24 a răspuns:

Noi am pus ghirlande verzi cu instalatie multicolora in jurul tablei(ca o rama) am desenat braduti si fulgi de zapada pe geamuri, avem brad impodobit, o coroana draguta la usa...e super

Pa pa!

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Puteti sa cumparati un bradut(natural sau artificial) si sa-l ornati; sa puneti beculete in jurul tablei; sa puneti ghirlande pe prima banca din fiecare rand si pe catedra; sa luati spray de geamuri(cu modele incluse); abtibilduri uriase de Craciun(sa puneti pe usa); sa poarte toata lumea caciulita de mos Craciunbig grin (noi asa facem, inclusiv la sportlaughing ). Sper ca te-am ajutathappy