| Loredana96 a întrebat:

Buna,eu ma descurc cu toate obiectele in afara de istorie (nu-mi place) nu stiu ce sa aleg dintre:profesoara, farmacista si contabila.Care profesie credeti ca e mai buna si e mai bine platita?

Răspuns Câştigător
| NiKoLeT a răspuns:

Sigur ca farmacista, in primul rind e mai platit, in al 2-lea e un lucru curatel si la caldutz! Profesoara- e un lucru nervos si mereu vei fi obosita psihic, iar contabila nu stiu, spoate si asa, doar ca eu prefer cel mai mult medicina...depinde ce iti place tie!winking

1 răspuns:
| Morphines a răspuns:

Ca si contabila ai mai multi verzisori, dar ca si profesoara ai o sansa sa-i inveti ceva pe incultii astia... sau pe unii