| anonim_4396 a întrebat:

eu ma mai uit cateodata cand nu am ce face la Fenomene Stranii.Este interesant. dar oare este real.nu sunt genul sa cred in spirite si fantome pentru ca nu am vazut asa ceva niciodata.care este parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Sincer cred ca sunt reale deoarece ai vazut ca cei care reproduc sunt niste actori probabil, iar cei care povestesc sunt oamenii care au patit experienta.Ai vazut ca uneori povestesc din intuneric.Eu cred ca sunt reale, macar majoritatea.

4 răspunsuri:
| Silviaa a răspuns:

Eu cred ca exista! sa stii ca aceste materiale sunt reconstiturii... oamenii care au trait acele experiente leau regizat intr-un fel! uneori cred si eu ca nu sunt adevarate dar tin sa cred ca da!

| catahardy a răspuns:

Parerea mea e ca sunt realehappy^^

| Zâmbărici a răspuns:

Si eu ma uit, iar parerea mea este ca sunt trucaje...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In viata de zi cu zi exista foarte putine persoane care sa fi vazut vreodata vreun spirit si daca au vazut sau li s-a ivit in fata ochilor ceva asemanator acestia prefera sa se convinga singuri ca nu a fost decat imaginatia. Totusi tin sa cred ca exista intr-un fel sau altul...