| catyaida a întrebat:

eu plac un baiat si nu stiu daca si el ma place..ma-ti putea ajuta? Din cate stiu eu el zice ca nu ma place.dar intr-o zi m-a chemat la el sa mai stam la tv..cand iesim cu gasca el ma i-a in brate si imi spune iubit-o..are prietena.Ce spuneti ma place? A si el stie ca il plac. Multumec

3 răspunsuri:
| LoveYouAngel a răspuns:

Eu una zic sa ai grija.Ar putea doar sa isi bata joc de tine.
Poate fii si invers, desigur, dar mai bine ai grijawinking

| catyaida explică:

Stie ca nu ii merg cu mine faze din astea si ca nu tin vrajelile la mine. apropo ne vedem mai mereu si vorbim mai mereu big grin

| Christinnee a răspuns:

El poate vrea doar o distractie... stii asa sunt majoritatea baietilor daca el stie ca te place ...ar putea vrea doar o distractie