| andreea2011 a întrebat:

Eu port ochelari si invat destul de bine, dar toti imi spun scorpie, proasta, tocilara si in mai multe feluri, dar cel mai des proasta si scorpie.Asa imi spun baietii, dar nu le-am facut nimic, va rog ajutati-ma. Ofer FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| Someonelikeyou a răspuns:

Eu zic sa fi tu insati si sa ii lasi pe aia in pace, ca ar vrea ei sa fie ca tine.pentru ca tu o sa ajungi ceva in viata, iar cei care iti spun asa o sa ajunga rau. tu doar invata si ai grija de tine happy. peste cativa ani o sa isi aduca aminte ca au "pierdut" o colega atat de buna. zic "pierdut" pentru ca o sa ajungi la liceu si de acolo fiecare o sa isi urmeze propriul drum, si nu cred ca o sa mergeti toti la acelasi liceu.

deci doar lasa-i in pace.invata si fi tu insati.:*

funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Incearca sa fii mai buna nu-i bate sau nu te purta urat sau nu mai fi laudarosa ca iei note mari. Daca continua sa iti spuna asa spune-le la dirigintele sau diriginta ta si pemine m-au facut in multe feluri dar i-am spus la dirigu si nu miau mai zishappy

| Girl15 a răspuns:

Am si eu o colega care baietii ii faceau tot asa... dar fac mai mult ca sa te enerveze. Colega mea ii batea si eu faceau mai rau. Dupa un timp nu ia mai bagat in seama i-a lasat sa zica ce vrea si baietii s-au plictisit si au lasat-o in pace(in maxim 2 zile au last-o in pace). Acum numai au nici o treaba cu ea.Eu zic sa nu te mai pui la mintea lor, ei te vad mai cuminte si vad ca iei note mari si de aceea fac asa. Fundaaa!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna nu fi trista ca iti spun baietii asa, daca ei iti spun asa spune-i la profesor)profesoara ta ca iti spun asa sau daca nu nu ii baga in seama pe baieti.