| byrain a întrebat:

Eu sambata seara am fost la discoteca si dj`ul de 16 ani(fiind un amic),se uita la mine cand veneam catre el,cand plecam etc. si mi-a oferit locul lui la PC,se uita la mine(pe ascuns sau cand imi spunea ceva, se uita in ochii mei), ma baga in seama, radea q mine, un baiat (era beat) se dadea la mine si el i`a spus daca nu ma lasa in pace il bate.Asta ce inseamna ca ma place, ca vrea sa ma protejeze sau doar ca ma simpatizeaza...si sa-i acord atentie sau nu? Raspuns URGENT!

Răspuns Câştigător
| MissLove33 a răspuns:

Salut! probabil chiar te place sau pursisimplu iti face gesturi de atentie sau prietenie, daca il placi si tu e superb! Important e ca unele propuneri ale lui sa le respingi...Asta il va face sa inebuneasca si mai mult dupa tine, crede-ma dupa propria experienta... Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| apandrepepeapa a răspuns:

Te cam simpatizeaza.Eu zic ca da, acorda-i atentie daca-ti place, dar nu prea multa sa nu si-o ia in cap.Succes cu el!:*:*