| DianaPrepelita a întrebat:

Eu si niste colege ne-am hotarat sa participam la Zilele Liceului si acolo v-a trebui sa interpretam o melodie. Vreo idee de melodii thinking Voua ce melodii v-ar placea sa ascultati la o asemenea ocazie? Cea mai buna melodie ia funda :X

Răspuns Câştigător
| FataCuMinte97 a răspuns:

Mie una mi-ar placea sa ascult melodia Pleaca de Antonia si trupa Vunk. Cantata in duet s-ar auzi foarte bine. Ati mai putea canta si melodia Price tag a lui Jessie J. La fel de bine ar suna melodia Copilul ce alearga catre mare a trupei Vama veche. Puteti canta si melodia A night like this a lui Caro Esmerald... mai sunt multe melodii. Daca tot nu ai idei imi poti da un mesaj. Iti raspund cu mare placere. Funda?happy

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat