| emma6312 a întrebat:

Buna :*. Eu si o prietena vom participa la Romanii au talent[sezonul 4] si v-as rugaa sa imi spuneti parerile voastre.Ce melodie credeti ca s.ar potrivi pentru un duet? As vrea sa fie ceva WOW.Va rog daca stiti ceva melodii dragute, spuneti-mi.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa va indrume un profesor de canto.

| Larysa13 a răspuns:

O melodie a fetelor de la Bambi smug :-x!

O seara minunata si bafta la concurs!

| tesss a răspuns:

Cum va cheama? Paidepinde daca aveti o voce groaza puteti canta Ceva de Adele sau Andra daca ai o voce comuna puteti canta A que le importa de thalia puteti sa ridicati vocea?

| butterflyone a răspuns:

Trageti o privire pe aici, poate gasiti ceva potrivit: http://roxandrei.ro/muzica/cele-mai-frumoase-50-de-duete/