| deutza254 a întrebat:

Eu si prietena mea avem 14 ani. si dorim un job la domiciliu adica confectionat bratari, insirat margele, confectionat plicuri felicitari pungi de cadou etcbig grin avem experientabig grin va rog cine angajeazabatting eyelashes? sau daca nu un site? dar sa fie valabile, sau daca mai angajati ceva thinking nu cont platitul, ptem negociabig grin lasati'mi idul printr'un msj

1 răspuns:
| Bastet a răspuns:

Heh,eu vă recomand să vă faceţi un blog în care să puneţi tutoriale despre asta.că nu cred că angajează cineva un copil de 14 ani.sau să puneţi afişe despre asta.